KORA

   Pościele wykonane z kory, która jest niezwykle gruba, miękka oraz przyjemna dla ciała- gatunek I. Oferowana przez nasz sklep pościel jest trwała i miła w dotyku. Zdecydowanie dużym jej atutem jest trwały gofraż, a także żywe barwy które nawet po wielu latach używania nie tracą swojego pięknego koloru. Dodatkowym atutem naszej pościeli z kory jest to, że nie wymaga prasowania oraz krochmalenia. W ofercie znajdą Państwo ciekawe wzory oraz modne kolory, które z pewnością wpasują się w charakter Państwa sypialni.

KORA Jest 228 produktów.

Podkategorie

  • KORA 100% BAWEŁNA

         Poście z kory została wykonana w 100% z bawełny, która posiada wysoką gramaturę. To sprawia, że jest ona niezwykle gruba i miła w dotyku. Dodatkowym zdobieniem jest trwały gofraż, który sprawia, że już nie musisz prasować pościeli. Produkty charakteryzują się pięknymi żywymi kolorami, które nie blakną w czasie użytkowania, ani też po kilku praniach. Jest to możliwe dlatego, że komplety są barwione w profesjonalny sposób i dodatkowo posiadają utrwalone kolory. Warto również zwrócić uwagę na to, że pościel nie zmienia rozmiarów w czasie użytkowania. Produkt Polski.

  • KORA POLIESTROWA

         Pościele wykonane z kory poliestrowej. Oferowane przez nasz sklep produkty są trwałe i przyjemne w dotyku. Zdecydowanie dużym jej atutem jest niezwykle trwały gofraż, a także żywe barwy, które nie blakną- nawet po wielu latach używania i prania nie tracą swojego pięknego koloru. Nie zmienia się również kształt ani rozmiar pościeli, dzięki zastosowaniu wysokiego gatunku kory. Charakterystycznymi cechami tego materiału jest to, że nie wymaga on ani prasowania, ani krochmalenia, więc jest niezwykle wygodny w codziennym użytkowaniu. W ofercie znajdą Państwo ciekawe wzory oraz modne kolory, więc na pewno każdy znajdzie model odpowiedni dla siebie i swojej rodziny.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 228 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 228 elementów