SATYNOWA

     Satyna to materiał który, dzięki specjalnemu splotowi, jest delikatnie połyskujący. Jest delikatny i przyjemny w dotyku, jednocześnie bezpieczny dla alergików. Zapewnia doskonałą izolacje termiczną co jest bardzo ważne dla komfortowego snu. Dzięki nowoczesnej technologii nakładania koloru pościel ta nie traci barw, ani nie farbuje. Warto wspomnieć, że taki materiał nie gniecie się i nie wymaga prasowania, jest niezwykle przyjemny w użytkowaniu. Nowoczesne, modne wzory i wyraziste kolory oraz ich szeroki wybór pozwala na idealne dopasowanie pościeli do wystroju sypialni jak i własnych gustów.

SATYNOWA W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • SATYNA ŚLISKA

         Pościel satynowa w 100% wykonana z mikrowłókien. Stosujemy najnowocześniejsze techniki barwienia materiału, dzięki czemu wykorzystane jest wielofazowe nanoszenie barwnika. A to sprawia, że barwy są niesamowicie intensywne i nie blakną w czasie ich prawidłowego użytkowania. Materiał charakteryzuje się jedwabistą miękkością i subtelnym połyskiem. Nie zabrakło mu również trwałości oraz elegancji, czego oczekuje każdy klient od swojej pościeli.

  • SATYNA MIKROWŁÓKNO

         Komplet pościeli wykonany jest w 100% z mikrowłókna satynowego które dzięki specjalnemu splotowi, jest delikatnie połyskujący. Jest niezwykle delikatna i przyjemna w dotyku, jednocześnie bezpieczna dla alergików. Zapewnia doskonałą izolacje termiczną co jest bardzo ważne dla komfortowego snu. Dzięki nowoczesnej technologii nakładania koloru pościel ta nie traci barw, ani nie farbuje. Warto wspomnieć, że taki materiał nie gniecie się i nie wymaga prasowania, jest niezwykle przyjemny w użytkowaniu. Nowoczesne, modne wzory i wyraziste kolory oraz ich szeroki wybór pozwala na idealne dopasowanie pościeli do wystroju sypialni jak i własnych gustów.