Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Stan:
BAWEŁNIANA

     Pościel bawełniana to doskonałe rozwiązanie dla alergików. Dlaczego? Ponieważ jest przyjemna dla naszej skóry, nie podrażnia jej i dodatkowo zapewnia przewiewność, więc sprawdzi się nawet w upalne noce. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór rozmiarów od 140 x 200 centymetrów aż do 200 x 220 centymetrów, czyli tych największych na naszym rynku. Gwarantujemy również szeroki wybór pod względem wzornictwa i kolorów. Posiadamy pastelowe pościele, które doskonale sprawdzą się u małych dzieci i u dziewczynek. Ciemniejsze i bardziej żywsze, które zdecydowanie pasują do sypialni chłopców i osób dorosłych. Zapewniamy również szeroką gamę nowoczesnych wzorów, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie odpowiednia dla siebie pościel bawełnianą.

BAWEŁNIANA W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • BAWEŁNA SATYNOWA

         Dobrej jakości bawełna satynowa ma być po pierwsze wygodna dla nas i ma zapewniać doskonały wypoczynek, kiedy kładziemy się w niej spać. Poza tym chcemy, by zapewniała nam regenerację organizmu w czasie snu, bo to jest bardzo ważne w funkcjonowaniu naszego organizmu. Ale poza tym powinna posiadać praktycznie właściwości i ciekawe wzornictwo. To wszystko znajdziecie właśnie w naszych produktach w kategorii pościeli z bawełny satynowej. Oferujemy pościele w szeroki spektrum rozmiarów, od 90 x 120 cm aż do 200 x 220 cm, dzięki temu każdy znajdzie odpowiednią wielkość dla siebie. Ciekawym rozwiązaniem jest również pościel dwustronna. Przygotowaliśmy pastelowe kolory dla najmłodszych użytkowników oraz bardziej żywe i wyraźne dla nastolatków i dorosłych osób.

  • 100% BAWEŁNA

         Pościel bawełniana to najlepsze rozwiązanie dla alergików. Dlaczego? Ponieważ jest przyjemna dla naszej skóry, nie podrażnia jej i dodatkowo zapewnia przewiewność, więc sprawdzi się nawet w upalne noce. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór rozmiarów od 160 x 200 centymetrów do 200 x 220 centymetrów, czyli tych największych na naszym rynku. Gwarantujemy również szeroki wybór pod względem wzornictwa i kolorów. Posiadamy pastelowe pościele, które doskonale sprawdzą się u małych dzieci i u dziewczynek. Ciemniejsze i bardziej żywsze, które zdecydowanie pasują do sypialni chłopców i osób dorosłych. Zapewniamy również szeroką gamę nowoczesnych wzorów, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie odpowiednia dla siebie pościel bawełnianą.