Dostępność produktu:

Większość produktów oferowanych w naszym sklepie jest dostępna od ręki, ponieważ posiadamy własny magazyn.

Nadawanie przesyłki:

 Przesyłki nadajemy za pośrednictwem Kuriera lub Poczty Polskiej w przeciągu 1-4* dni od zaksięgowania wpłaty. Jeśli wybiorą Państwo "płatność przy odbiorze", przesyłka zostaje nadana w przeciągu 1-4* dni od złożenia zamówienia.

*Przesyłki nadajemy w dni robocze.

Koszty dostawy:

 Koszty dostawy są wypisane powyżej w tabeli dla poszczególnych opcji. Naliczane są w trakcie składania zamówienia i są zależne od ilości, wagi oraz sposobu płatności. Dokładną informację na temat kosztów dostawy otrzymują Państwo w trakcie dokonywania zakupów w formularzu zamówienia. 

 

 

Ważne adnotacje:

  •  Nie mamy wpływu na to, jaki jest czas dostawy po odebraniu przesyłki przez Kuriera lub Pocztę Polską, gdyż jest on zależny od danej firmy logistycznej, w związku z czym nie ponosimy odpowiedzialności za ich pracę.
  •  Jeśli chcą Państwo uniknąć wysokich kosztów dostawy, zalecamy zakupy zbiorowe - czyli kilka przedmiotów w jednym zamówieniu. Do każdego osobnego zamówienia doliczane są osobno koszty dostawy.
  • Dokładamy wszelkich starań, aby wysyłane przez nas towary były solidnie zapakowane i zabezpieczone.

  • Kurier - Czas dostawy - Dostawa od 24 do 48h! Do 30 kg. ........................................................................................................ 14,00 zł (brutto)

  • Kurier - pobranie ( płatne przy odbiorze paczki ) - Czas dostawy: Od 24 do 48h! Do 30 kg. ................................................. 19,00 zł (brutto)

  • Paczka pocztowa ekonomiczna - Czas dostawy: Od 2 do 3 dni roboczych! Do 30 kg. ............................................................ 13,00 zł (brutto)

  • Paczka pocztowa priorytetowa - Czas dostawy: Od 2 do 3 dni roboczych! Do 30kg. .............................................................. 14,00 zł (brutto)

  • Paczka pocztowa pobranie ( płatne przy odbiorze paczki ) - Czas dostawy: Od 2 do 3 dni! Do 30kg. .................................. 18,00 zł (brutto)