Dostępność produktu:

Większość produktów oferowanych w naszym sklepie jest dostępna od ręki, ponieważ posiadamy własny magazyn.

Nadawanie przesyłki:

 Przesyłki nadajemy za pośrednictwem Kuriera Inpost lub Kuriera DPD w przeciągu 24 godzin* od zaksięgowania wpłaty. Jeśli wybiorą Państwo "płatność przy odbiorze", przesyłka zostaje nadana w przeciągu 24 godzin* od złożenia zamówienia.

*Przesyłki nadajemy w dni robocze.

Koszty dostawy:

 Koszty dostawy są wypisane powyżej w tabeli dla poszczególnych opcji. Dokładną informację na temat kosztów dostawy otrzymują Państwo w trakcie dokonywania zakupów w formularzu zamówienia. 

Kurier Inpost - Czas dostawy - Dostawa od 24 do 48h! Do 30 kg. ..................................................................................................... 13,99 zł (brutto)

Kurier Inpost - pobranie ( płatne przy odbiorze paczki ) - Czas dostawy: Od 24 do 48h! Do 30 kg. .................................................. 16,99 zł (brutto)

Kurier DPD - Czas dostawy: Od 24 do 48h! Do 30 kg. ....................................................................................................................... 14,99 zł (brutto)

Kurier DPD - pobranie ( płatne przy odbiorze paczki ) - Czas dostawy: Od 24 do 48h! Do 30kg......................................................... 17,99 zł (brutto)

Inpost Paczkomat - Czas dostawy: Od 24 do 48h! Do 30kg. ............................................................................................................. 13,99 zł (brutto)

Inpost Paczkomat ( płatne przy odbiorze paczki ) - Czas dostawy: od 24 do 48h! Do 30 kg. ............................................................ 17,99 zł (brutto)