Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 5 dni
EAN: 5903886031074
Wysyłka od: 6.99 PLN

Adler AD 1176 Stacja Pogodowa

Zmieniający się nieustannie klimat jest źródłem niespodzianek pogodowych, gdyż wystarczy godzina, aby ze słonecznego dnia rozpętała się burza z piorunami. Stacja pogodowa ADLER AD 1176 pozwoli na bieżąco kontrolować zmiany aury i temperatur, co może stanowić podpowiedź, jak będzie wyglądał nasz dzień. Dzięki dodatkowym funkcjom jest to bardzo przydatne urządzenie dla każdego z nas! Stacja jest wyposażona w biały wyświetlacz cyfrowy. Stacja pogodowa wskazuje temperaturę zewnętrzną i wewnętrzną.

SPECYFIKACJA PRODUKTU :

 • Biały wyświetlacz cyfrowy
 • Wymiary urządzenia: 13,7Cmx4,9Cmx17,3Cm
 • Odczyt temperatury zewnętrznej i wewnętrznej
 • Prognoza pogody
 • Wyświetlanie godziny i daty
 • 1 alarm
 • Wyświetlanie temperatury w stopniach Celsjusza
 • 1 sonda zasilana bateryjnie 2xAAA
 • Urządzenie zasilane bateryjne 3xAAA i sieciowo 220-240V 50/60Hz
 • Moc sondy 0.115mW
 • Częstotliwość: 433.99 MHz

Stacja pogodowa, czyli zawsze jesteśmy na bieżąco

Proponowana przez nas stacja pogodowa, dzięki wygodnej w obsłudze sondzie pozwala odczytać temperaturę, jaka panuje zarówno wewnątrz mieszkania, jak i na zewnątrz. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować się i odpowiednio ubrać choćby przed wyjściem do pracy. Coraz częściej decydujemy się na zakup urządzeń, które łączą w sobie funkcje kilku produktów. Tak jest i w przypadku proponowanego przez nas modelu stacji, który pełni też funkcję zegara. Co więcej, jest to stacja pogodowa, zegar i kalendarz w jednym a dodatkowo również i budzik. Wybierając opcję ustawienia alarmu, wystarczy na panelu sterowania nacisnąć odpowiedni przycisk i poczekać, aż cyfry zaczną migać, co jest sygnałem, że można przyciskami „w górę” i „w dół” ustawić odpowiednią godzinę pobudki (można ustawić trzy różne). Jeśli lubisz rano poprzeciągać się chwilę, zanim wstaniesz, ucieszy cię opcja „drzemki”, która przypomni ci o konieczności wstawania po kolejnych 5 minutach od włączenia się alarmu.

Stacja pogodowa niczym prywatna prognoza pogody

Nasz produkt to ciekawe urządzenie, które pozwoli śledzić zmiany klimatu w twoim miejscu zamieszkania bez konieczności wyszukiwania wiadomości w Internecie przed każdym wyjściem z domu. Dodatkowe udogodnienia sprawiają, że możesz poczuć się jak prawdziwy meteorolog. Urządzenie tuż obok godziny wyświetla temperaturę w stopniach Celsjusza. Jednocześnie na panelu możesz zauważyć rysunkowe ilustracje tego, jaka pogoda aktualnie panuje za oknem. Funkcja prognozy pogody to ciekawy dodatek, dzięki któremu przez cały rok możemy śledzić zmiany za oknem. Poza wyświetlaczem temperatury wewnętrznej i zewnętrznej możemy również sprawdzić najniższą i najwyżej zarejestrowaną temperaturę. Biały wyświetlacz cyfrowy pozwala na szybkie odczytanie godziny, ale i daty. Przycisk drzemki to również przycisk służący do zmiany podświetlenia urządzenia, możemy wybrać maksymalną lub minimalną moc w zależności od indywidualnych potrzeb.

Polecamy
Zobacz najlepsze ceny na ostatnie sztuki.

Oferta ograniczona ilościowo.
Bądź pierwszy i zgarnij dobry produkt w super cenie.