Wczytuję dane...

Odkryj proponowane przez nas orzeźwiające wiosenne wzory pościeli

W związku z nadchodzącym wielkimi krokami pierwszym dniem wiosny, postanowiliśmy przejrzeć nasz asortyment pościeli i dokonać selekcji tych wzorów, które mogą się okazać pomocne w próbie uchwycenia chociażby cząstki niepowtarzalnego wiosennego uroku i wyścielenia nim własnej sypialni.

Jeżeli któryś z opisanych wzorów przykuje Twoją uwagę, to aby ułatwić Ci znalezienie go, pogrubione i pokolorowane oznaczenia rozmiarów przy poszczególnych pościelach są odnośnikami do ofert z owymi wzorami.

WIOSENNE PORZĄDKI STANOWIĄ DOSKONAŁĄ OKAZJĘ ABY W TWOJEJ SYPIALNI ZAGOŚCIŁ POWIEW ŚWIEŻOŚCI

Z niewymowną przyjemnością mamy zaszczyt zaprezentować Państwu owoce naszych poszukiwań, przybliżając niektóre z wzorów dostępnych w naszym sklepie, takie które urzekły nas swoim ulotnym wiosennym czarem.

Pierwszy z proponowanych przez nas wzorów charakteryzuje się bogatym, kwiecistym wzorem. Jasnoróżowa pościel przyozdobiona kwiatami budzi skojarzenia z radością spowodowaną nadejściem długo oczekiwanej wiosny.

Opisywany wzór mamy dostępny w trzech rozmiarach - 160x200 cm, 180x200 cm oraz 200x220 cm.

poscielposcielW opozycji do intensywnej pościeli zaprezentowanej powyżej, przygotowaliśmy również coś dla miłośników bardziej stonowanych barw. Nasza druga propozycja, pościel o pastelowo niebieskim tle z białymi kwiatami przywodzi na myśl delikatność, łagodność i subtelność wiosny.

Wzór ten mamy dostępny w wersjach 160x200 cm oraz 200x220 cm.

Naszą trzecią propozycją jest wzór, który z pewnością zostanie doceniony przez miłośników bardziej nowoczesnego stylu. Kompozycja białego tła wraz z kontrastującymi ze sobą ciemnoszarymi i jaskrawozielonymi liśćmi wywiera wrażenie elegancji i schludności. Pomimo swojej prostoty, wzór ten jest niezwykle wpadający w oko i przyciągający uwagę.

Wzór jest dostępny w rozmiarach - 160x200 cm, 180x200 cm oraz 200x220 cm.

poscielposcielWYBÓR POŚCIELI DWUSTRONNEJ STANOWI STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ DLA OSÓB NIE LUBIĄCYCH MONOTONII

Kolejny z wiosennych wzorów z naszego asortymentu zwraca na siebie uwagę dzięki temu, że jest dwustronny. Prosty wzór,  przedstawiający stokrotki, z jednej strony jest na tle niebieskim, podczas gdy na odwrocie tło jest już różowe. Kolejną cechą wyróżniającą komplety pościeli o tym wzorze na tle poprzedników z tej listy, jest to, że w komplecie znajduje się dodatkowo prześcieradło we wzorze dopasowanym do pościeli.
 

Komplet ten jest dostępny w rozmiarach 160x200 cm oraz 180x200 cm, przy czym w większym rozmiarze do wyboru jest również opcja bez prześcieradła.

W następnej kolejności pragniemy zaprezentować Państwu wzór, który prawdopodobnie najbliżej oddaje esencję wiosny wśród innych propozycji z tego zestawienia - różowe kwiaty na delikatnym beżowym tle kojarzą się z ulgą towarzyszącą odejściu zimy oraz ulotnością wiosennego czaru, który niebawem ustąpi miejsca latu.

Pościel flanelowa, dostępna w naszym sklepie w rozmiarach 140x200 oraz 180x200.

poscielposcielDla zmarzluchów, dla których wiosna jest wciąż zbyt chłodną porą roku mamy propozycję ciepłej i przytulnej pościeli polarowej. Dostępna w rozmiarze 200x220 cm, w komplecie wraz z dwiema poszewkami na poduszki o rozmiarach 70x80 cm, zadowoli nawet najbardziej ciepłolubnych śpiochów.

GRUBA I CIEPŁA POŚCIEL POLAROWA ZAPEWNI KOMFORTOWY SEN NAWET NAJWIĘKSZYM ZMARZLUCHOM

Pościel wykonana jest z pierwszej klasy polaru, który jest niezwykle miękki i miły w dotyku. Bardzo wyrazisty, utrzymany w wiosennej kolorystyce wzór przedstawiający kwiaty ubarwi Twoją sypialnię i nada jej aurę świeżości.

Nasze zestawienie propozycji wiosennych wzorów zamyka pościel flanelowa, dostępna jedynie w rozmiarze 180x200 cm. Jej intensywny kolor, bogaty wzór i wykwintny wygląd na pewno przypadną do smaku osobom preferującym bardziej tradycyjne wzory. Ponadto pościel ta jest dwustronna, z dominującym fioletem po jednej i ciemnym różem po drugiej stronie. Wzór kwiatów przedstawiony jest w stylu przynoszącym na myśl ręcznie malowany, kunsztowny obraz.

poscielPoza powyższymi przykładami, nasza wiosenna kolekcja ma jeszcze wiele więcej reprezentantów, wśród których można znaleźć inne pościele dwustronne, polarowe czy z prześcieradłem, w różnych rozmiarach, kolorach i o rozmaitych materiałach wykonania. Serdecznie zachęcamy aby zobaczyć pełną listę naszych wiosennych propozycji, którą można obejrzeć TUTAJ.

Serdecznie dziękujemy za lekturę naszego bloga.