Wczytuję dane...
O sklepie

O nas

Na wstępie chcielibyśmy bardzo serdecznie powitać Cię w naszym sklepie internetowym poscielove24.pl!

Co oferujemy?

Jak sama nazwa wskazuje nasz e-sklep powstał z "miłości do pościeli", dlatego też myślą przewodnią oferowanych przez nas produktów są właśnie artykuły pościelowe. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wzbogaciliśmy swój asortyment również o inne produkty niezbędne w każdej sypialni. A wszystko w niezwykle atrakcyjnych cenach!

Od kiedy?

Na rynku sprzedaży internetowej istniejemy już od 10 lat, dzięki czemu możemy pochwalić się dużym doświadczeniem. Przez te wszystkie lata nabyliśmy niezbędną w tej branży wiedzę, która przekłada się na profesjonalizm w kontakcie z klientami oraz w realizacji zamówień. Co więcej w tym czasie nabyliśmy także mnóstwo kontaktów handlowych, co zaś przekłada się na atrakcyjność oferowanych produktów oraz stosunkowo niskie ceny.

Nasze dane:

Sklep internetowy prowadzi firma ROSSETTI Łukasz Rostkowski z siedzibą przy ulicy Henryka Sienkiewicza 12/17, 22-600 Tomaszów Lubelski, z numerem NIP: 921-195-94-60 oraz REGON: 060784360

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie były czystą przyjemnością!

Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub sugestie dotyczące funkcjonalności sklepu, prosimy o kontakt.Życzymy udanych zakupów!